2-es vonalcsoport
Oldal1-es vonalcsoport 2-es vonalcsoport 3-as vonalcsoport 4-es vonalcsoport 2 vonal megállólistája és indulási idői menetidő (perc) megállóhely menetidő (perc) 0 Autóbusz-állomás 20 1 Gyógyfürdő 19 2 Orvosi rendelő 17 3 Dózsa György út 32. 16 4 Kossuth Lajos utca 15 […]