Meccsjárat Debrecen ellen

Az idény utolsó előtti meccsjárata május 6-án a DVSC elleni bajnoki mérkőzésre fogja szállítani a belépőjeggyel rendelkező szurkolókat.

Forrás: paksifc.hu

Az OTP Liga 30. fordulójában, május 6-án Debrecen labdarúgó csapata érkezik a városunkba. A hazai pályán a magyar csapat megtarthatja harmadik helyét a tabellán közvetlenül mögötte, egy pontos hátrányban álló ellenféllel szemben, sőt, akár a múlt hétvégi győzelem után tovább is faraghatja a Kecskemét előnyét a második pozícióért. Nem tét nélküli azonban a mérkőzés, hiszen szerencsétlen kimenetel esetén a harmadik hely is meginoghat. Izgalmas meccsre készül tehát az NBI-es gárda.

A mérkőzésre érvényes jeggyel rendelkező szurkolók a Paksi Közlekedési Kft. meccsjáratával ingyen utazhatnak a Fehérvári úti stadionba. A DVSC elleni meccs 16:30 órakor kezdődik.

A buszra menetjeggyel és bérlettel nem, csak a belépő felmutatásával lehet felszállni. Odafelé csak a stadionnál lehet leszállni, visszafelé pedig csak a stadionnál lehet felszállni.

A meccsjárat az alábbi útvonalon és indulási időkkel fog közlekedni a Gesztenyés utca és a PFC stadion között.